Kombi Teknik Servisi

Kombi Teknik Servisi

Kombi, doğal gaz kullanımını ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş ev veya işyeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlara uygun ısıtma cihazlarıdır. Bu ısıtma cihazlarının ebatlarının küçük olması ve bu sebeple çok yer kaplamaması en çok tercih edilme sebeplerindendir. Diğer önemli bir sebep ise kombinin çalışırken oldukça sessiz olmasıdır.

Detay
Klima Teknik Servisi

Klima Teknik Servisi

İhtiyaca ve amaca göre bulunduğu ortamı konfor şartlarında tutan cihazlara ?klima? denir. Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmaktadır. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler.

Detay
Kombi Yıllık Bakım

Kombi Yıllık Bakım

Uzmanlar yılda en az bir kez yapılması gereken periyodik doğalgaz ve kombi bakımını yaptırmamış olanları uyarıyor. Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının cebi yakmaması için kış gelmeden işin ehli kişilere kombi bakımının yaptırılması gerekiyor.

Detay
Klima Yıllık Bakım

Klima Yıllık Bakım

Klima bakımları yapılırken hava filtresi ile hava akımını destekleyen filtreler temizlenir. Yetkili servis aracılığı ile gerekli temizleme maddeleri ve yöntemleri uygulanarak, bakteri ve çeşitli mikroorganizmalardan arındırılmış kaliteli havanın solunması sağlanır.

Detay
Kombi ve Klima Montajı

Kombi ve Klima Montajı

Kombi montajına başlamadan önce ilk olarak monte edilecek yerin belirlenmesi gerekir. Kombi için en uygunu baca borusunun uzun olmayacağı bir mesafedir. Çünkü baca borusunun uzun olması kombinin çalışmasında çeşitli problem ve arızalara neden olabilir.

Detay
Radyatör Petek Temizleme

Radyatör Petek Temizleme

Soğuk bir kış gününde kaloriferlerin doğru düzgün yanmaması ise büyük bir sorun! Bu sorunla karşılaşmamak için düzenli olarak kalorifer peteklerini temizlemek önemlidir.

Detay